שקיות שתילים

 
חברת פולי-שק בע"מ מייצרת שקיות שתילה איכותיות בגדלים משתנים ובהתאמה אישית לכל לקוח. החברה מתמחה בייצור שקיות ניילון לענפי החקלאות, משתלות ייצור ומשתלות נוי תוך הקפדה על רמת גימור ואיכות גבוה ביותר ע"פ תקן ISO 9001:2008.
 
 

שקיות שתילים לגידול נוח של פרחים ועצים!

 
כיצד אפשר לגדל מינים שונים של פרחים ועצים? לכאורה, צריך חלקי אדמה גדולים מאד, ושטחים רבים כדי שנוכל לגדל את הצמח - או שיש צורך לפחות בגינה פרטית. בפועל, אינכם זקוקים בהכרח לשטחי אדמה משלכם, אלא אתם פשוט צריכים להצטייד בשקיות המתאימות! מדובר על שקיות שתילים מיוחדות, אטומות לחלוטין, אשר ניתן למלא אותן באדמה ובדשן מתאים, וזה הופך להיות הכר החדש לגידול השתילים, הפרחים, השיחים והעצים השונים לפי הבחירה האישית שלכם.


 

התכונות של השקיות

 
כדי להבין כיצד השקיות עוזרות לשתילה, כדאי להכיר את המבנה שלהן. השקיות עצמן עשויות מחומר פלסטי אטום, בכדי להגן על השורשים הרגישים של הצמח מפני תנאי הסביבה. חשיפה מוגזמת לאוויר, לחום או לקור עלולות לפגוע – ותפקיד השקית הוא לספק הגנה.

על גבי שקיות שתילים ישנם חורים מיוחדים, חורים אלו חשובים לניקוז נכון של המים מתוך השקית. כך נמנע מצב שבו המים לא מתנקזים סביב השורשים ולגרום לחנק עקב עודף מים. החורים גם מאפשרים שתילה נוחה יותר של הצמח בתוך האדמה.
 
 

אפשרויות לשקיות מיוחדות

 
 
חלק ניכר מהלקוחות שמעוניינים לרכוש שקיות שתילים, הם כמובן בעלי המשתלות. במקרה זה, לא רק שצריך לרכוש את השקיות בכמויות גדולות, אלא תהיו מעוניינים לרכוש שקיות משתלה שיהיו מזוהות אתכם. על כן, כדאי לדעת שאפשר למצוא כיום את השקיות עם אפשרות להדפסה אישית של לוגו המשתלה שלכם. השקיות מיוצרות בכל צבע שהוא, וניתן אף להדפיס עליהן את רשימת המרכיבים שיש באדמה ובדשן אשר נמכרים בתוכם, כשירות מיוחד ללקוחות שלכם.

 
 

פתרון למגזר הפרטי והעסקי גם יחד

 
בין אם אתם מעוניינים בצמחים לגידול בבית שלכם ובין אם אתם מתפרנסים מכך - חשוב מאד ליצור קשר כבר עכשיו עם חברת פולי-שק. חברתנו תשמח לספק לכם שקיות שתילים באיכות גבוהה מאד, בהתאמה לכל סוגי הצמחים. צרו אתנו קשר בטלפון 072-3232949, והשקיות כבר בדרך אליכם!