שקיות פוליאתילן למשרד

 
 
שקיות חזקות ועמידות

כשאנחנו רוצים לשמור על משהו, אנחנו שמים אותו בשקית. כשאנחנו רוצים למנוע מלחות ואבק להיכנס, או באופן כללי שהפריט לא יתלכלך, אנחנו שמים אותו בשקית. שקית עוזרת ליצור סדר, עוזרת לארגון, עוזר לשמור על הדרים שחשובים לנו החל ממוצרי מזון, דפים וכל דבר אחר שאנו משתמשים בו באופן יום יומי. שקיות יש בבית ובמשרד וכך גם המסמכים החשובים ביותר נשמרים בדיוק כמו שהם יצאו. פוליאתילן הוא חומר חזק ביותר שנשמר לאורך שנים. החומר כה איכותי כשהשימוש בו הוא לא רק לשקיות לבית ולמשרד אלא אף לשימושים רפואיים ולפעולות מסובכות. בפעם הבאה שאתם עושים קניות למשרד, אל תשכחו שקיות פוליאתילן שיקלו לכם על העבודה והסדר.
 

שקיות פוליאתילן - כל מה שמשרד צריך

 
• שקיות פוליאתילן מעולות לשמירה על מסמכים ועל טפסים מכל סוג. נייר הוא חומר בעייתי שאחרי זמן לא ארוך מתכלה ומתבלה ולמרות התקדמות הטכנולוגיה וסריקת מסמכים רבים, ישנם מסמכים רבים שעדיין נדרשים להישמר בארכיון או במגירות במשרד. שקיות אלו ישמרו על כל מה שתרצו בצורה שתבודד אותם מלחות ומלכלוך וגם תמנע מהם להתקמט גם כשמשתמשים בהם רבות.

• שקיות פוליאתילן הן שקיות מעולות למי שמחפש לארוז סחורה או לארוז את המוצרים שלו. משרדים רבים משתמשים בגלילי פוליאתילן גדולים כדי לשמור על הסחורה שלהם. השקיות מגיעות בכל מידה מתבקשת.

• כל חנות, כל עסק החל ממכולת ועד מכבסה זקוקים לשקיות איכותיות. שקיות פלסטיק הן ירודות באיכות ומזהמות את הסביבה. ניתן לקבל שקיות בגווני צבעים שונים בהתאם לשימוש העסק, ניתן לבקש גם חוזק מסוים לשימושים השונים וכמובן לבקש עיצוב ספציפי במידת הצורך.

• שקיות פוליאתילן ידידותיות יותר לסביבה ואינן יוצרות פסולת מזהמת שלא מתכלה. מקומות שצורכים שקיות רבות צריכים להתחשב בעובדה זו.

 

שקיות למשרדים בשביל הסדר והארגון

 
שקיות פוליאתילן שמתאימות למשרדים הן שקיות חזקות שישמרו על הציוד שבמשרד, בעיקר דפים ומסמכים. כל משרד עובד באופן שונה ולכן השימוש משתנה לפי הדרישה אך רוב השקיות משומשות כשמרדפים, מהמילה שמירה על דף. שקיות אלו טובות מכמה סיבות: סיבה הראשונה שהן מונעות קימוטים של הדפים ושומרות על מה שכתוב בלי שהצבע דוהה, הסיבה השנייה היא בגלל הארגון. יותר נוח לסדר בתוך קלסר כשהדפים מסודרים בשקיות ועצם העובדה שהסדר בולט לעין יוצרת הבדלים בין משרד מבולגן למשרד יעיל ומסודר.

 

שקיות לשבבים אלקטרוניים ומוצרים רגישים

 
משרד מכיל ל מעט ציוד אלקטרוני שיכול להיפגע. כלים רגישים יישמרו בצורה טובה יותר כשהם עטופים בשקיות פוליאתילן אנטי סטטיות. שקיות אלו מיועדות לרכיבים אלקטרוניים קטנים שמכיל תוסף שגורם לפריקת החשמל הסטטי וכך לא נמשך אבק לשקיות עצמן.

פולי שק בע"מ מייצרת שקיות פוליאתילן מכל הסוגים ובכל העיצובים לפי דרישת הלקוח. אם גם המשרד שלכם צריך שקיות, הגעתם למקום הנכון. ליצירת קשר וייעוץ לגבי נשמח לעמוד לשירותכם.