שקיות פוליאתילן לכל עסק

 
 
חברת פולישק מייצרת שקיות פוליאתילן לצורך הגנה ושמירה על מוצרים מנזקי מזג אוויר, אבק, רטיבות ומזיקים נוספים.
שקיות פוליאתילן מתאימות למגוון מוצרים רחב, ניתן להזמין שקיות בטווח מידות רחב, בהתאמה אישית ולפי בקשת לקוח.
פולישק מייצרת שקיות איכותיות ברמת גימור גבוהה, תוך הקפדה על תו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי.

 

שקיות פוליאתילן להגנה אולטימטיבית על מוצרים

 
לא מעט מהחברות שפועלות כיום במשק הישראלי, מחפשות את האריזה המושלמת לטובת הגנה על שלל המוצרים שלהן. יש לזכור שיש לא מעט מזיקים פוטנציאליים למוצרים, ולעתים חשיפה קלה לתנאי הטבע, עלולה להוציא את המוצר מכלל שימוש - בין אם מדובר על רכיב אלקטרוני, תרופה, מזון, או כל סוג אחר של מוצר. בדיוק מהסיבה הזו, חשוב להבין עד כמה שקיות פוליאתילן יכולות לספק לכם את ההגנה היעילה והטובה ביותר על המוצרים.
 
 
 

הגנה מרטיבות ולחות

 
 
אחת הסיבות המרכזיות לעיטוף מוצרים באמצעות שקיות ניילון מפוליאתילן, היא שנרצה להגן עליהם מפני סכנה של רטיבות ושל לחות. ההגנה מפני רטיבות היא ברורה לחלוטין - שכן המים עלולים להזיק למוצרים רבים. עם זאת, כדאי לזכור שגם סכנת הלחות היא קיימת. בשקיות רגילות, עלולה להתפתח לחות בתוך השקית כתוצאה מהאוויר הלח, והדבר עלול לפגוע באיכות המוצר באופן בלתי הפיך. שקיות הפוליאתילן באות למנוע את המצב הנ"ל, ושומרות על סביבת המוצר יבשה לחלוטין.
 
 
 
שקיות פוליאתילן
 
 
 
 

הגנה פני אבק

 
עוד סכנה אפשרית עבור המוצרים שלכם, היא חדירת אבק. חדירה של אבק, מעבר למטרד עצמו עלולה להרוס ללא היכר מוצרים שונים - בפרט מוצרים שיש בהם צורך בתעשיית התרופות, אלקטרוניקה והמזון. האבק הוא חומר בעייתי כי לעתים מספיקה כמות זעירה שלו, והמוצר יוצא מכלל שימוש. על כן, עיטוף בעזרת שקיות פוליאתילן יכול לעזור לכם באופן מהותי. הפוליאתילן הוא חומר אטום לחלוטין, ורצוי כמובן לרכוש שקיות עם איטום זיפר לסגירה הרמטית, כך ששום טיפת אבק לא תחדור פנימה.
 

שקיות פוליאתילן וגם המזיקים ישארו בחוץ

 
למותר לציין כי שקיות פוליאתילן יכולות גם למנוע עבורכם חדירה של מזיקים פנימה, ומבחינה זו - אתם מקבלים כאן הגנה משולשת ואף מרובעת.
 
אם אתם מעוניינים בשקיות האיכותיות הללו, צרו עם חברת פולי-שק קשר בטלפון 072-3232949, ובצעו הזמנה עוד היום!