שקיות סגר

 
שקיות סגר או בשמן הנפוץ "שקיות זיפר" הן שקיות לנוחות מרבית, עם פס סגירה מפלסטיק קשיח בקצה לשימוש רב פעמי. המוצר מיוצר על ידי החברה ולכן באפשרות הלקוח להזמין שקיות אלו במגוון מידות, בעוביים שונים ובמגוון צבעים. למעבדות השיניים מוצעות שקיות מיוחדות בהתאם למקובל בתחום. במלאי החברה קיים מגוון רחב של שקיות במידות סטנדרטיות מגוונות בעובי 50 מיקרון.
 

מגוון שקיות סגר לשימור חוזר

 
מתוך מגוון השקיות שמשווקות כיום, באיזו שקית כדאי לבחור, במידה ואתם גם רוצים ליהנות מההגנה של השקית, אך גם לעשות בה שימוש רב פעמי? במקרים הללו, אין שום צל של ספק כי שקיות זיפר הן השקיות עבורכם. שקיות סגר קיבלו את שמן משום שמנגנון הסגירה שלהן מזכיר רוכסן (Zipper) וכשהן סגורות, הן אטומות לחלוטין ומגנות היטב על המוצר.
 
 
 

למי מיועדות שקיות סגר?

 
שקיות זיפר נחוצות מאד בשלל מגזרים. במגזר הפרטי משתמשים בהם לטובת שמירה על מוצרים בקירור או בהקפאה - ואפילו בתור שקיות אוכל עבור ילדים הלוקחים אוכל לבית הספר עבור הילדים. במגזרים התעשייתיים, הן מסייעות לשמירה ולהגנה על טיב מוצרים רבים, בין אם מדובר על תעשיית המזון, האלקטרוניקה, הפלסטיק, התעשייה הצבאית, ועוד תעשיות רבות אחרות. השקיות עצמן מגיעות בעובי משתנה אשר נמדד במיקרונים. חלק מן השקיות גם מגיעות עם חור תליה – מה שמושלם לאחסון ותליה של מוצרים קטנים בחנויות שונות.
 

שקיות סגר- איטום מהיר ויעיל

 
 
 
שקיות זיפר הן נחוצות, משום שהן מאפשרות איטום מהיר במיוחד, בסגירה שנמשכת שניות בודדות. הסגירה היא לא רק מהירה, אלא גם חזקה מאד. כאשר שקית זיפר סגורה, היא אטומה לחלוטין לחדירה של אוויר, מים או לחות, ובכך שומרת היטב על המוצרים שמאוחסנים בתוכה. שקיות סגר מגיעות בגדלים משתנים בהתאם לסוג הרכיב שיש להגן עליו – בין אם מדובר על שבבים, פירות וירקות, תחמושת, תכשיטים ועוד.
 

פולישק ייצור שקיות סגר צבעוניות בהתאמה אישית

 
 
ניתן להזמין כיום שקיות זיפר שיהיו שקופות לחלוטין לצפייה במוצר, ויש כמובן גם שקיות בצבעים שונים ואף עם כיתובים, כולל עם אפשרות להדפסה של לוגו. בנוסף, חברת פולי-שק מייצרת שקיות שתילים,שקיות אנטי סטטיות ומגוון רחב של שקיות נוספות.
 
אם אתם מעוניינים בשקיות הזיפר האיכותיות ביותר, צרו קשר עם חברת פולי-שק בהקדם.ניתן לחייג אלינו למספר 072-3232949 ונשמח לעמוד לשירותכם.