שקיות ביו הזארד

 
 
אחד הרבדים הבלתי נפרדים בתחום הרפואה הוא כמובן הפסולת הביולוגית. רוב האנשים מכירים ממסגרות רפואיות שונות (או מצפייה בסדרות רפואה) שבמסגרת ניתוחים ופרוצדורות כירורגיות, נוצרת פסולת שחייבים לפנות. חשוב מאוד לטפל בפסולת הזו באופן מסוים, על מנת שלא תסכן את שלום הציבור. לשם כך נעשה שימוש בשקיות ביו הזראד.

פולי-שק משווקת שקיות ביו הזארד המיוצרות על פי כל דרישות התקן ומתאימות להשמדת פסולת ביולוגית מכל סוג שהוא. לפרטים ולהזמנות התקשרו: 072-3232949


 

מי משתמש בשקיות ביו הזארד

 
• בתי חולים
• קופות חולים
• מעבדות מחקר
• בתי ספר לרפואה
• מרפאות שיניים
• ועוד
 
 
 

טיפול נכון בפסולת ביולוגית וכימית

 
פסולת ביולוגית לעולם אינה מושלכת סתם כך אל הפח, כיוון שהיא עשויה לפגוע באיכות הסביבה ולהוות מפגע תברואתי משמעותי שיגרום להפצת מחלות ומגפות. בשל כך מוסדות בריאות בארץ מחויבים לפעול בהתאם לתקנות "בריאות העם (טיפול בפסולת במוסדות רפואיים), התשנ"ז – 1997". תקנות אלה גורסות כי קיים צורך לפעול באמצעות חברה מיוחדת לפינוי פסולת רפואית למתקן טיפול מורשה, או במילים אחרות לאתר הטמנה שפועל בכפוף להנחיות המשרד להגנת הסביבה.

במסגרות רפואיות שונות משתמשים גם בחומרים רעילים, כמו כימיקלים, לצורכי מחקר שונים, וגם בפסולת מסוג זה חשוב לטפל בקפידה, על מנת לא להגן על איכות הסביבה ולא לחשוף אנשים לגורמים מזהמים ומסוכנים אלה.

פסולת רפואית למעשה נחשבת לפסולת מסוכנת, וככזו היא גם דורשת טיפול בהתאם לחוק החומרים המסוכנים שחוקק בשנת 1993. כלומר – במוסדות הבריאות חייבים להשתמש במכלי איסוף ואריזות תקניות, כמו שקיות ביו הזארד, שמטרתן לבודד את החומרים המסוכנים, וכך לפנות אותם באופן יעיל, מהיר ובטוח מבית החולים או מהמרפאה.

 

מהן שקיות ביו הזארד?

 
שקיות ביו הזארד הן למעשה שקיות פוליפרופילן עמידות במיוחד עם סימון אזהרה בולט, המיועדות לפינוי פסולת ביולוגית, רעילה ומזהמת לצורך השמדתה. דוגמאות לחומרים אלה הם: טפילים, אלרגנים, פטריות, חיידקים, רעלים, כימיקלים, DNA או כל פסולת רפואית אחרת, אשר מהווה סיכון פוטנציאלי לאנשים, לבעלי חיים ולסביבה עצמה בעת חשיפה.ניתן להשיג אצלנו שקיות ביו הזארד במגוון גדלים באריזות של 100 יחידות, או שקיות בגודל 25X 40 ס"מ באריזות של 25 יחידות.

 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שקיות ביו הזארד חייגו עכשיו 072-3232949 או צרו עמנו קשר דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.