שימושים נפוצים ביומיום בניילון פצפצים

 
כמעט כולנו מכירים את הניילון הזה, שקיבל את השם המקורי ניילון פצפצים. אמנם שמו הרשמי הוא ניילון בועות, אך הוא קיבל את השם הידידותי מהמבנה הייחודי שלו ומרעש הפיצפוץ הנשמע ממנו כאשר לוחצים על הבועות. כדאי לזכור כי ניילון בועות יכול לשמש אותנו בלא מעט מקרים בחיי היום יום ולאו דווקא מדובר על שימושים תעשייתיים או מסחריים - אלא על שימושים שכולנו מכירים.
 

השימושים שכולנו מכירים

 
 
  • לעטוף מוצרים בבית - קודם כל, צריך שיהיה תמיד ניילון פצפצים נגיש כדי שנוכל לעטוף מוצרים שונים בבית שלנו. למה שנעשה זאת? אם נרצה למשל להגן עליהם מפני סכנה של נפילה ושברים וסדקים. כמו כן, לעתים נרצה להגן על מוצרים שונים כשיש סופות אבק וחול, ועטיפה בניילון הבועות היא הפתרון הטוב ביותר. לעתים נרצה לשמור על מוצר שקיבלנו בעודו עטוף בניילון הנ"ל שכן כל עוד איננו בשימוש, חבל שיהיה חשוף למפגעים שונים.

  • בהובלות - כמעט כל אחד ואחת מאתנו עברו דירה בחייהם או שהם יעברו דירה בקרוב. חשוב לזכור כי ניילון פצפצים יכול לעזור מאד לקראת המעבר! רצוי לקנות גליל או לבקש גליל כזה מחברת ההובלות, וכך להתחיל לעטוף את כל החפצים השבירים שיש בבית שלנו. לרוב גם חברת ההובלות תביא איתה ניילון פצפצים ותעטוף איתו את הרהיטים, הטלוויזיה, ועוד מוצרים שונים לפני ההובלה.

  • כששולחים בדואר - אנחנו כמעט כבר לא צריכים לשלוח מכתבים בדואר, אבל חבילות שונות עם מוצרים אנו בהחלט שולחים - במיוחד בעידן הקניות המקוונות, שבהן אנו יכולים למכור מוצרים לאנשים בארץ ובעולם. חשוב מאד לעטוף את המורצים עם ניילון פצפצים שיגן עליהם היטב, ויאפשר למוצר להגיע ליעדו בשלום, וכך תרוויחו עוד לקוח נאמן.
 
 
 
שימושים נפוצים בניילון פצפצים
 
 
 
 
 

תמיד טוב שיהיה גליל באזור

 
לכן, מאחר שכולנו נזדקק בשלב כזה או אחר לניילון הפצפצים, טוב שיהיה לנו גליל שלו בסביבה. את הגליל אפשר לאחסן בתוך אחד הארונות כשהוא לא בשימוש, ואם לפתע מתעורר הצורך פשוט מוציאים, חותכים בכמות המתאימה, ואפרש לעטוף ולהגן על כל מוצר או פריט בתוך הבית שלנו.
 
חברת פולי-שק בע"מ מייצרת ניילון פצפצים, במגוון גדלים ומידות. לקבלת פרטים נוספים, התקשרו כבר עכשיו לטלפון 072-3232949 או השאירו פרטים דרך האתר.