ניילון פצפץ

 
 
שימושים נפוצים בניילון פצפץ בתעשייה ואצל לקוחות פרטיים
 
 
מי מאיתנו לא מכיר את המוצר שנקרא ניילון פצפץ או ניילון בועות, אבל מוכר יותר בכינוי העממי "פצפצים"? כולנו נהנים לפוצץ את הבועיות הקטנות שמלאות באוויר, לפרוק מעט תסכולים ומתחים ובעיקר ליהנות מהצליל הממכר של הבועית המתפוצצת, אבל האמת היא שליריעות הניילון המיוחדות האלו יש מגוון רחב של שימושים, הן בתעשייה והן במגזר הפרטי. כאשר באים לרכוש ניילון בועות, חשוב ביותר לדאוג לכך שהניילון יתאפיין בחוזק מרבי.
 

שימושים העיקריים של ניילון פצפץ

 
במגזר הפרטי משמש הניילון לאריזת אלמנטים דקורטיביים, רהיטים, חפצים, מסכים או כל אלמנט שביר אחר, בעיקר כאשר עוברים דירה או כאשר מאחסנים תכולת דירה לטווח ארוך. הניילון מאפשר להגן על החפצים השונים לא רק מפני נזקים מכניים אלא גם מפני לחות, בתלות כמובן באיכות האריזה.
 
בתעשייה משמש הניילון גם כן לאריזת אביזרים, מכונות, מחשבים או מוצרים הזקוקים להגנה, בעיקר כשמדובר בשינוע סחורות מעבר לים, אך גם בהובלות באזורים שונים ברחבי הארץ. אריזה איכותית מספיק של מוצר, לרבות מוצרים רגישים במיוחד, מאפשרת ליהנות מהגנה אופטימלית. למעשה, כאשר אורזים את המוצר בצורה מוצלחת מספיק, ניתן אפילו לזרוק אותו מגג של בניין רב קומות ללא כל חשש.
 
 
ניילון הבועות העוטף את העצם, סופג את המכה ומשמש כמעין בולם זעזועים, כאשר האוויר הכלוא בבועות הניילון מאפשר לרכך כל מכה ולמנוע כך את האפשרות של נזק מכני.
 

ניילון פצפץ ברמה שלא הכרתם

 
חברת פולי-שק בע"מ מחזיקה בניסיון של שנים רבות בייצור של שקיות ניילון מכל הגדלים והסוגים, לרבות שרוולים מגלילי בועות, שקיות מגלילי בועות, גלילי פוליאתילן ועוד. בנוסף, עוסקת החברה בייצור בוטני קלקר, שקיות סטרץ', שקיות סגר, שקיות שילד ואף יריעות בועות אנטיסטטיות ועוד.
 
לקבלת פרטים נוספים על ניילון פצפץ ועל השימושים המגוונים שלו אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם חברת פולי-שק בע"מ בטלפון מספר 072-3232949.