ניילון בועות

 
בחברת פולישק בע"מ ניתן לרכוש ניילון בועות או בשמו הנפוץ "ניילון פצפץ" ניתן לרכוש בשקיות או בגלילים ברוחב משתנה ובהתאמה אישית. כלל המוצרים מבית היוצר של פולישק בע"מ הינם בעלי תו תקן. החברה מקפידה על איכות המוצרים ורמת גימור גבוהה במיוחד.

כל אחד מאתנו מכיר את ניילון הבועות ורבים מאתנו נתקלנו בו בעבר. חלק מהאנשים חושבים כי ניילון בועות משמש בעיקר לטובת עיטוף של מוצרים שבירים, שכן הוא נמצא בלא מעט מארזים. עם זאת, חשוב מאד להבין כי לניילון הבועות יש עוד שימושים נוספים. בין השאר, חברות ההובלות רוכשות ניילון בועות לעיטוף מוצרים להובלה, אך גם בתעשיות רבות מקובל להשתמש בניילון בועות לצורך שמירה על רכיבים חשובים – בין אם אלו ישמשו לתחום התחבורה, המתכות, התעשייה הצבאית ועוד.
 

שקיות ניילון בועות בכל צורה מספק לכם הגנה מושלמת

 
מקובל מאד כיום לרכוש שקיות שמורכבות מניילון בועות. מדוע? משום שמדובר על ניילון בועות שהוא גם אנטיסטטי. זה חשוב במיוחד לעיטוף של מוצרים אלקטרוניים, שיש חשש שמא עטיפה רגילה עלולה לגרום להיווצרות של חשמל סטטי בתוכם. כשמדובר על ניילון הבועות אין כל חשש לכך, ומכאן השקיות הללו יכולות להיות שימושיות במיוחד להעברה ושיווק של מוצרים אלקטרוניים. מעבר לכך, ניילון הבועות יכול לשמש גם כחומר דוחה מים, רטיבות ולחות, ובכך ניתן לשמור על מרכיבים יקרי ערך.
 
 
 
 
 

שקיות פצפץ - באיזה עובי?

 
בכל עובי שתרצו. ניילון בועות יכול להיות חד שכבתי, דו שכבתי או תלת שכבתי – בהתאם לרגישות של המוצר עצמו. הניילון גם יכול להגיע ברוחב משתנה על פי ההעדפות שלכם. אם תבקשו לרכוש את הניילון הנ"ל בצורת גליל, תוכלו לקבל אותו באורך של עשרות מטרים לשימושכם המקצועי. בגלילי ניילון בועות הארוכים משתמשים לרוב בתעשיות הכבדות.
 

שקיות פצפץ גם בצורת דפים

 
ניתן להזמין גם דפי ניילון בועות שבעזרתם ניתן לבצע הפרדה איכותית בין מוצרים שונים ולשמור עליהם שלמים ומוגנים - כאשר העיטוף גם מונע חדירה של לכלוך ואבק פנימה. בנוסף, חברת פולי-שק מייצרת שקיות פוליאתילן, שקיות אנטי סטטיות ומגוון רחב של שקיות נוספות. פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.
 
לקבלת מידע נוסף על ניילון הבועות שיתאים לכם, צרו קשר עם חברת פולי-שק בטלפון 072-3232949, ותוכלו ליהנות מהמוצרים האיכותיים שלנו