מה זה בעצם שקיות שילד?

 
 
שקיות מוליכות או בשמן המקצועי שקיות שילד הן שקיות בנות 4 שכבות המכילות תוסף אנטי סטטי, ולכן מהוות אריזה מושלמת עבור רכיבי אלקטרוניקה, גם כאלה רגישים במיוחד. השקיות מיוצרות בהתאם לתקנים הבינלאומיים, ומגנה על המוצרים הן מפני פגיעות והן מפני היצמדות של אבק ולכלוך, שיכולים לגרום להם נזקים.

פולי-שק משווקת שקיות שילד איכותיות במיוחד. השקיות מגיעות עם סגר או בלי סגר, באריזות של 100 יחידות.
 
יש לא מעט תעשיות אשר זקוקות לעטיפות מיוחדות ומגינות במיוחד. אם מדובר למשל על תעשיית האלקטרוניקה על גווניה השונים – בין אם מדובר על ייצור של שבבים, לוחות אם, מסכים, או כל רכיב אחר – בתעשיות הללו יעדיפו תמיד להשתמש בשקיות מיוחדות אשר נקראות שקיות שילד. אנו מוצאים את השקיות הללו מעורבות כמעט בכל תעשיה אשר כוללת מוצרים אלקטרוניים רגישים - בין אם לטובת שיווק לקהל הרחב, ובין אם לטובת סחר פנימי. אבל מהן בעצם התכונות המרכזיות של השקיות הללו ומדוע משתמשים בהן?
 

למנוע חשמל סטטי, רטיבות ועוד נזקים

 
 
  • שקיות מונעות חשמל סטטי - התכונה החשובה ביותר של שקיות שילד, זה העובדה שהן מונעות היווצרות של חשמל סטטי בתוכן. שקית רגילה איננה שקית שילד, עלולה ליצור תגובת שרשרת של חשמל סטטי בשילוב עם הרכיב האלקטרוני בתוכה. זה רע, כי הדבר פשוט שורף והורס את המעגלים הפנימיים במוצר האלקטרוני שזה עתה יוצר, ומוציא אותו מכלל שימוש, ולא פעם מדובר על הרס שנאמד במיליוני שקלים. שקיות שילד לעומת זאת, אינן יוצרות חשמל סטטי ולכן בטוחות לשימוש בתעשייה האלקטרונית.

  • מונע חדירת רטיבות - תכונה חשובה נוספת של שקיות שילד, היא העובדה שהן מונעות לחלוטין חדירה של רטיבות פנימה. יש לזכור שמוצרים אלקטרוניים רגישים לרטיבות ממש כמו לחשמל סטטי, ובכך השקיות הללו עוזרות לשמור על סביבה יבשה לחלוטין.

 
 
 
שקיות שילד
 
 
 
 
 
  • מונע חדירה של אבק וחול - סכנה נוספת שאורבת לרכיבים האלקטרוניים, היא האבק והחול שעלולים להסתנן פנימה לשקיות. אולם, בשקיות שילד אין שום חשש כזה, שכן הן אטומות לחלוטין לא רק לנוזלים - אלא כמובן גם לגרגרים שונים. מהסיבה הזו אגב, אפשר להשתמש בשקיות הללו גם בתעשיות נוספות, כמו למשל תעשיית המזון.
 

שקיות עם הדפסות מיוחדות

 
חשוב מאד לציין שמקומות אשר משווקים שקיות שילד, נהוג גם לאפשר ליצרו הדפסים מיוחדים על השקיות הללו. ההדפס יכול לכלול פירוט על שם המוצר שנמצא בתוך השקית, וכן גם לציין בהערת אזהרה מיוחדת, כי חובה להרחיק את המוצר מכל מקור אשר פולט חשמל סטטי. הדבר מאפשר הובלה וייצור בטוחים לחלוטין.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שקיות שילד חייגו עכשיו 8598686 - 08 או צרו עמנו קשר דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.