יריעות בועות אנטיסטטיות

 
 
גלילי בועות עם התוסף האנטי סטטי שמביא לפריקת החשמל הסטטי והופך את היריעות לאריזה הטובה ביותר עבור רכיבים אלקטרוניים. אותו תוסף אנטי סטטי גם מונע היצמדות של אבק ושל לכלוך לשקית ולמוצר עצמו, כך שאריזה זו מגנה על הרכיבים בצורה האופטימלית.

פולי-שק משווקת יריעות בועות אנטיסטטיות איכותיות במיוחד, אשר מספקות את ההגנה המושלמת לרכיבים אלקטרוניים ומתאימות במיוחד למקומות בהם פועלים חדרים נקיים.

 
 

הבית של הרכיבים האלקטרוניים

 
הכירו את יריעות הבועות האנטיסטטיות –
אחד מפתרונות העיטוף והאריזה המתקדמים שמשווקת חברת פולי-שק. בעצם מדובר בגלילי בועות איכותיים עם תוסף אנטי-סטטי מיוחד. תוסף זה מביא לפריקת החשמל הסטטי, שיכול להוות בעיה כשמדובר בחפצים מסוימים כמו רכיבים אלקטרוניים. הודות לעובדה שהחשמל הסטטי נעלם מהמשוואה, ניתן להשתמש ללא שום בעיה ביריעות האנטיסטטיות לטובת אריזת רכיבי אלקטרוניקה מסוגים שונים.
עבור מפעלי ייצור מענף ההייטק זהו הפתרון האידיאלי!

 

המטרה: הגנה מלאה

 
פריקת החשמל הסטטי היא רק יתרון אחד של היריעות האנטיסטטיות. אלו מציעות מגוון יתרונות נוספים, הקשורים גם הם בתוסף האנטי-סטטי. בזכות התוסף ניתן למנוע בהצלחה רבה היצמדות של אבק ושל לכלוך לשקית האריזה, ובאופן זה גם למוצר עצמו. במילים אחרות: אריזה זו מגנה על המוצרים בצורה האופטימלית. העובדה שהם אינם נחשפים למפגעים כמו אבק ולכלוך, מאריכה את חיי המדף שלהם ומאפשרת להשתמש בהם לאורך זמן.

 

פולי-שק היא הכתובת שלכם

 
זקוקים לפתרונות אריזה? אם הגעתם למסקנה שיריעות בועות אנטיסטטיות הם בדיוק מה שאתם צריכים, פנו עוד היום לפולי-שק בע"מ. החברה המקצועית משווקת יריעות בועות אנטיסטטיות איכותיות במיוחד, אשר מספקות את ההגנה המושלמת לרכיבים אלקטרוניים מגוונים. יתרה מזאת, הן מספקות מענה ברמה הגבוהה ביותר במקומות בהם פועלים "חדרים נקיים". כל-כך הרבה שימושים במוצר אחד! מבחינה ויזואלית, היריעות האנטיסטטיות נראות בדיוק כמו גלילי "פצפצים" – התוסף האנטי סטטי הוא שעושה את כל ההבדל.
 
לקבלת מידע נוסף אודות המוצר ולהזמנות חייגו עכשיו 072-3232949
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם