גלילי ניילון לכיסוי רהיטים

 
חשבתם פעם על כך שאפשר לשמור על החפצים שלנו טוב יותר בעת אחסונם לזמן ארוך במחסן או בעת מעבר דירה? לשם כך בדיוק קיים גליל ניילון השומר על החפצים שלנו בעת מעבר דירה או שיפוץ חלל קיים. ניילון עבה יעיל בפני חדירה של נוזלים ואף מחזיק מעמד זמן רב יותר, לכן ניתן לעשות בו שימוש יעיל במקרים רבים מאוד. בשוק הישראלי ניתן למצוא מגוון סוגים של גלילי ניילון עבה שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

גלילי ניילון לכיסוי רהיטים

 
שרוול ניילון עבה מתאים לשימוש בבית ומחוצה לו, כלומר הוא מתאים למזג אוויר משתנה לרבות ימים גשומים. בדרך זו הרהיטים נשמרים לאורך זמן בתקופת ההעברה. המכירה תתבצע על פי מטר רץ, כאשר רוחב הגליל הוא 3.6 מטרים.

 
 

גליל ניילון נצמד עבה

 
גליל ניילון נוסף שיעניק פתרון לשמירה על רהיטים הוא ניילון נצמד. את הניילון הנצמד כולנו מכירים ומשתמשים בו בעיקר לכיסוי מוצרים מגוונים. הגרסה העבה שלו מכסה בעיקר ספות, ריהוט עץ ומזרנים בעת שינוע תכולת דירה וטיפול בעת שיפוץ מבנה קיים. פתרון זה מתאים גם לשינוע סחורה ממדינות שונות באמצעות ארגזים גדולים, קטנים ובינוניים.

 

גליל ניילון בועות

 
פתרון נוסף לשמירה על ציוד יקר ערך הוא גליל ניילון בועות. גליל זה נמכר בעלות נמוכה יחסית, ומספק הגנה גם למוצרים קטנים לרבות אלה השבירים יותר. הבועות מבטיחות הגנה מפני נפילה, חום וגשם, ולכן מיועדות לכיסוי רהיטים כגון פינות סלון, שולחנות, ארונות עץ ומוצרי חשמל. השמירה על הציוד תהיה פשוטה יותר ותבטיח הגנה מקסימלית.

 

איפה ניתן להשיג גליל ניילון?

 
ניתן להשיג גליל ניילון עבה לכיסוי רהיטים במגוון חנויות המתמחות בממכר מוצרים לבנייה ולשיפוץ מבנים, כגון טמבוריות או ברשתות הגדולות של "עשה זאת בעצמך". ניתן להשיג אותם גם בחנויות מקוונות, המספקות משלוח עד לפתח הבית, מבלי שתצטרכו לקום מהכיסא. גלילי ניילון לסוגיהם השונים מעניקים לנו את כל הפתרונות הנדרשים בזמן מעבר למקום חדש, בזמן שיפוץ או בזמן אחסון ציוד לטווח ארוך במחסן. חשוב מאוד לרכוש את המוצר החיוני הזה ממקום בעל ותק המציע אך ורק מוצרים באיכות גבוהה.חברת פולי-שק בע"מ מספקת פתרונות איכותיים לעסקים ולפרטיים המעוניינים לשמור על המוצרים בבעלותם לאורך זמן רב. להזמנת גלילי ניילון עבה מכל סוג שהוא.
 
לקבלת מידע נוסף על ניילון הבועות שיתאים לכם, צרו קשר עם חברת פולי-שק בטלפון 072-3232949, ותוכלו ליהנות מהמוצרים האיכותיים שלנו