שקיות ניילון לשמירה איכותית על מוצרים

התפקיד של שקיות ניילון יכול להיות מכריע וחשוב במיוחד, לטובת עיטוף של מוצרים, העברתם, מכירתם ושיווקם. יש לזכור כי מעבר לשקיות הניילון הרגילות, הרי שבחלק מהמקרים יש צורך בשקיות מסוגים מיוחדים, אשר יוכלו להגן היטב על מוצרים. יש לא מעט מוצרים רגישים במיוחד שיש להעביר אותם בלי שהם יתקלקלו, יזדהמו או יתפרקו, על כן יש חשיבות לאיכות של שקיות הניילון, לעובי של השקית, ולתכונות שלה.


איזה סוג של שקיות תרצו לקנות?

יש כמה סוגים שונים של שקיות ניילון. כך למשל, ישנן השקיות האנטי סטטיות. שקיות אלו נמצאות בשימוש נרחב מאד בשוק האלקטרוניקה. בשוק זה, יש צורך להעביר ולארוז מוצרים רבים, אך יש חשש שמא בשקיות הרגילות תיווצר תגובה של חשמל סטטי - וזו עלולה להרוס את הרכיבים אך מונעים זאת עם השקיות האנטי סטטיות. סוג נוסף אלו הן שקיות דליה – אשר מגיעות ביחד עם ידית נוחה לתליה, ונמצאות בשימוש בעיקר בחנויות שונות. שקיות פוליאותילן מהוות סוג נוסף וחשוב, אשר מאפשרות הגנה ברמה גבוהה על המוצרים, בעיקר נגד תנאי האקלים בחוץ.


היכולות המיוחדות של השקיות

עוד ​שקיות ניילון שאפשר למצוא כיום, אלו הן שקיות הזיפר. השקיות הללו קיבלו את שמן בזכות מנגנון הסגירה המיוחד שלהן - ניתן ממש לאטום אותן היטב, מבלי שצריך להפעיל שום מאמץ, אלא רק להצמיד את השוליים אחד לשני. המטרה בשקיות הללו הוא לדאוג לאיטום איכותי מאד, ומניעת חדירה של אוויר ובקטריות לתוך השקית. פעמים רבות נשתמש בשקיות הללו לטובת שמירה על הטריות של מוצרים שונים. עוד סוג מיוחד של השקיות הן אלו אשר מיועדות למכבסה – והן יכולות לעמוד במשקלים גבוהים במיוחד לטובת נשיאת הבגדים. גם שקיות סטרץ' הן עם יכולת נוחה לעטיפה של מוצרים שונים בתעשיות האזרחיות והצבאיות.


ליהנות משקיות ניילון מכל סוג ואיכות

כמובן שאם אתם רוצים ליהנות מהאיכות הגבוהה של שקיות הניילון, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פולי-שק. חברתנו משווקת ומבצעת ייצור שקיות ניילון מסוגים שונים לטובת שפע של מוצרים - ולחברתנו ניסיון רב בעבודה מול מגוון שווקים. צרו אתנו קשר במספר 072-3232949 וקבלו פרטים נוספים!