האם גם אתם צריכים גלילי ניילון להגנה נוחה?

אחד מהמוצרים היעילים ביותר והנוחים ביותר לשימוש כדי לקבל מעטפת הגנה מושלמת, זהו ללא ספק גליל הניילון. כיום, מקובל מאד למצוא גלילי ניילון בשפע של תעשיות - בתעשיית הבניין, האלקטרוניקה, המזון, הטקסטיל, התפאורה, החקלאות, ובעוד מקומות רבים. אנו נסקור כמה מהסוגים והתכונות של הגלילים שתוכלו לעשות בהם שימוש יעיל במיוחד. היריעות עצמן יכולות להגיע בצורה שבה הן סגורות משני הצדדים, או עם סגירה רק מצד אחד.


גלילים להגנה מפני הגשם

אחד מהשימושים הנפוצים ביותר של גלילי ניילון הוא בכדי לקבל מעטפת להגנה מפני הגשם. באתרי בנייה למשל, יש לשמור היטב על החומרים יבשים ולמנוע רטיבות, וזאת בכדי לאפשר להם להתייבש ולהתקשח. הגנה מפני הגשם נחוצה גם בחקלאות, וניתן לרכוש גלילי ניילון להגנה על חממות אשר יאטמו אותן היטב ויאפשרו גידול נוח של הצמחייה בעזרת פרישה של יריעות.


גם להגנה על מוצרים קטנים

גלילי ניילון יכולים לשמש גם לעטיפה של מוצרים קטנים ובינוניים. ניתן לייצר את הגלילים בהתאמה אישית. כך הם מתאימים לעיטוף של רהיטים בכל גודל. ניתן למצוא את הגלילים אשר יתאימו גם לעיטוף של חלקים מכניים לתעשייה הצבאית והאזרחית כאחד. בתעשיות אלו, חשוב מאד לשמור על הרכיבים השונים בעת ההרכבה ובעת ההובלה.


גלילים להגנה אנטי סטטית

עוד סוג חשוב של גליל הניילון שכדאי להכיר, אלו הם הגלילים האנטי סטטיים. גלילים אלו עשויים מניילון אשר בכוחו למנוע היווצרות של חשמל סטטי ברגע שהוא עוטף מוצרים מסוימים. בתעשיית האלקטרוניקה, יש שימוש ניכר מאד בגלילים הללו לטובת הגנה על מרכיבים רבים, והובלתם בצורה בטוחה.


איך מוצאים את הגליל שאתם צריכים?

אם אתם זקוקים למגוון רחב של ​גלילי ניילון, רצוי מאד שתצרו קשר כבר עכשיו עם חברת פולי-שק. החברה משווקת מוצרי ניילון מכל סוג, לתעשייה הצבאית והאזרחית כאחד, ותשמח לספק לכם גם את גלילי הניילון הנדרשים. 
צרו אתנו קשר בטלפון 072-3232949, ותמצאו את המוצר שמתאים גם לכם.