דרך האחסון של רכיבי האלקטרוניקה העדינים והרגישים הינה סוגיה המעסיקה את כל מי שעוסק במחשוב ובאלקטרוניקה. כאשר מדובר בשקית אטומה, המגיעה כמו שהיא מיצרן הרכיב, אין בעיה: פותחים אותה, מתקינים את הרכיב במכונה וזהו, כאן נגמר הסיפור. אבל מה קורה כאשר מדובר ברכיבים המגיעים בתפזורת או כאלה שהצריכה שלהם אינה חד פעמית (למשל, שקית ובה 20 נורות LED)? אם תקרע את השקית כשתוציא את LED הראשון לו אתה זקוק, עד שתגיע העת שבה תזדקק לכל אחד משאר 19 מנורות ה LED האחרים, הם יצברו אבק בכמות כזו שעלולה לשבש את התקינות שלהם. כאן עומדות לרשותך השקיות הרב פעמיות, שקיות זיפר.

מהן שקיות זיפר

​שקיות זיפר הן שקיות מחומרים שונים אשר אליהן מולחם סגר המאפשר שימוש רב פעמי בשקית. בעת שהן סגורות, הן אטומות לגמרי לחדירת גופים זרים ומזיקים ומגנות על הרכיבים המאוחסנים בהן. פתיחתן קלה ומהירה, כמו גם סגירתן, והן יכולות לשמש להגנה על סוגים שונים של מוצרים, גם במגזר הפרטי וגם במגזר התעשייתי.

סוגי שקיות זיפר

למרות שניתן להשתמש בכל סוג של שקית ולהפכה לשקית זיפר על ידיהלחמת סגר רב פעמי אליה בזמן הייצור שלה, אלו הן סוגי שקיות הזיפר הנפוצות בשימוש בתחוםהאלקטרוניקה:

שקיות סגר פשוטות - משמשות לריכוז ואחסון פריטיםקטנים שיש חשש שילכו לאיבוד (כברגים ואומים, למשל).

שקיות זיפר מסוג שילד - שקיותמתכתיות עבות במיוחד בעלות הגנה אנטי סטטית והגנה מפגיעה מכנית. ניתן לפגוש אותןכאשר קונים כונן קשיח פנימי למחשב או זיכרונות למחשב.

שקיות זיפר אנטי סטטיות - שקיותשאינן מיוצרות מחומר מתכתי אולם גם להן יש הגנה אנטי סטטית.

שקיות זיפר מניילון בועות - שקיותאלה מעניקות הגנה מיוחד מפגיעה לרכיבים בזמן שינוע.


לחברת פולישק ותק של עשרות שנים בייצור ושיווק שקיות, גלילים וחומראריזה נוספים התואמים את צרכיהן של סוגי התעשיות השונות. תוכל למצוא במגווןהמוצרים הרחב שלנו פתרונות קיימים או להיעזר במומחים המנוסים כדי למצוא פתרוןאריזה ואחסון שיתאים בדיוק לצרכיך.


לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 8598686 – 08 או צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.